Spolupráce s obchodníky

Pro obchodníky

Skleněné pilníky mají velmi široké využití. Jsou doporučovány pro ošetření jak přírodních, tak umělých nehtů, jsou vhodné pro domácí ošetření i pro profesionální využití v nehtových a kosmetických studiích. Dále můžou posloužit jako netradiční reklamní a propagační předmět, zejména jsou-li potištěny logem. Skleněné pilníky se staly také oblíbenými suvenýry v turistických lokalitách. Český skleněný pilník potěší i jako nevšední dárek. Lze jej zdobit řadou různých technik (skleněnými kamínky Swarovski, ručně malovanými nebo ručně rytými motivy, plnobarevným fototiskem, laserovými dekory, dekoracemi kovem), které mu dodají luxusní vzhled a uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Skleněné pilníky na nehty jsou také s úspěchem využívány jako součást manikúrních souprav.

Firmy zabývající se produkty pro krásu a zdraví

Nabízí vaše firma sortiment produktů pro krásu a zdraví? Pilníky na nehty vhodně doplní vaše výrobkové portfolio.

Skleněné pilníky jsou špičkovým produktem, ošetřují nehty kvalitně a šetrně, ale zároveň rychle a efektivně. Povrch nehtu zůstává po pilování velmi hladký, při jejich dlouhodobém používání dochází k výrazné redukci problémů s třepením a lámáním nehtů.

Vaši zákazníci budou kupovat pilníky opakovaně nejen pro sebe, ale i pro své blízké, přátele a známé.

Nehtová a kosmetická studia, salony krásy a wellness centra

Pro obchodníky

Potřebujete profesionální nástroj pro manikúru a pedikúru?

Skleněné pilníky ošetřují nehty i ztvrdlou kůži velmi kvalitně, navíc se neopotřebovávají a netupí. Lze je sterilizovat všemi známými způsoby, aniž by došlo k nežádoucí změně jejich vlastností. Skleněné pilníky proto lze používat opakovaně, bez rizika přenosu infekcí mezi zákazníky. Hodí se pro manikúru i pedikúru, pro ošetření nehtů přírodních i umělých (při ošetřování umělých nehtů se doporučuje pilník často namáčet ve vodě).

Vaši zákazníci skleněné pilníky ocení a doporučí vaši firmu dál. Zároveň je můžete prodávat vašim zákazníkům jako doplňkový sortiment.

Reklamní agentury, reklamní předměty pro firmy

Hledáte netradiční reklamní předmět, na kterém bude vaše logo „na očích“?

Skleněné pilníky na nehty jsou praktické. Jako reklamní předmět jej budou vaši klienti a partneři často využívat, a tím se bude vaše logo udržovat v jejich povědomí. Zároveň jsou cenově přijatelné, což umožňuje věnovat je širokému okruhu uživatelů, které potřebujete oslovit.

Díky praktičnosti a příznivé ceně se skleněné pilníky na nehty staly velmi oblíbenými reklamními předměty.

Lékárny

Pro obchodníky

Chcete svým zákazníkům pomoci řešit problémy s třepením a lámáním nehtů a problémy s bolestivou popraskanou kůží na nohách? Zařaďte skleněné pilníky do svého sortimentu.

Lékárna je pro vaše zákazníky místem, kde jim pomůžete a poradíte s jejich zdravotními problémy. Problémy s nehty a ztvrdlou kůží trápí mnoho lidí a skleněné pilníky jim mohu pomoci. Při dlouhodobém používání skleněných pilníků problémy s třepením a lámáním nehtů i problémy s popraskanou kůží mizí nebo jsou alespoň výrazně redukovány.

Skleněné pilníky jsou vhodné jednak jako doplňkový sortiment produktů pro zdraví a jednak vzhledem k nízké ceně jako dárek pro zákazníky, např. jako poděkování za větší nákup.

Hotely a lázně

Myslíte si, že o spokojenosti vašich klientů a o tom, zda se k vám klienti budou vracet, rozhoduje perfektní servis dotažený do detailů? Skleněný pilník na nehty může být právě takovým důležitým detailem.

Skleněné pilníky s logem vašeho hotelu nebo lázní budou vašim klientům připomínat návštěvu u vás, a to po dlouhou dobu a opakovaně, protože jsou praktickým dárkem, který vaši klienti budou často používat. Jsou vhodné jednak jako dárky pro klienty jako součást toaletní výbavy nebo jako netradiční suvenýry, které si mohou zakoupit v hotelové nebo lázeňské prodejně.

Parfumerie

Pro obchodníky

Chcete dopřát svým zákaznicím něco speciálního? K luxusnímu parfému přidejte luxusní skleněný pilník na nehty.

Nákup parfému představuje pro většinu žen něco zvláštního, co nedělají každý den. Parfém je dotekem luxusu a nákup parfému je nevšedním zážitkem. Tento jedinečný zážitek můžete dovést k dokonalosti pomocí malé pozornosti ve formě skleněného pilníku na nehty zdobeného některou z náročnějších dekoračních technik (např. dekorace kamínky Swarovski, dekorace ručními rytinami, dekorace kovem), které ze skleněného pilníku na nehty udělají exkluzivní dárek.

Každá zákaznice se o svůj příjemný zážitek určitě podělí se svými přítelkyněmi a známými. Prostřednictvím pozitivních referencí si zajistíte nové zákazníky.

Obchody se suvenýry

Hledáte pro svůj obchod suvenýry, které osloví širokou škálu různých skupin zákazníků?

Návštěva cizích zemí, vzdálených míst, dovolená - to jsou okamžiky, které si chceme uchovat v paměti, abychom z nich mohli čerpat energii i během všedních dnů. Proto si z cest přivážíme suvenýry - drobné připomínky těchto milých okamžiků.

Jako suvenýry jsou velmi oblíbené zejména skleněné pilníky na nehty zdobené plnobarevným fototiskem, protože touto technikou lze na skleněný pilník aplikovat libovolný obrázek nebo fotografii, takže suvenýr je věrnou připomínkou příjemného místa nebo události, které si Vaši zákazníci chtějí zapamatovat. Zároveň jsou skleněné pilníky cenově přijatelné a praktické, takže zaujmou skoro každého.

Obchody s dárkovými předměty a obchody s bižuterií

Pro obchodníky

Chcete svým zákazníkům nabídnout dárky, které potěší i poslouží k praktickým účelům? Pak by skleněné pilníky na nehty ve vaší prodejně neměly chybět.

Pomocí dárků svým blízkým dáváme najevo, že nám na nich záleží. Je nepodstatné, jestli je dárek velký nebo malý. Důležité je, aby obdarovaného zaujal a potěšil. Proto naše nabídka zahrnuje skleněné pilníky na nehty dekorované různými technikami, od jednoduchých po luxusní, od tradičních po moderní, aby každý zákazník našel to, co bude vyhovovat jeho vkusu. Jako dárky jsou oblíbené zejména skleněné pilníky na nehty zdobené náročnějšími ručními technikami (ruční malba, ruční rytiny, dekorace skleněnými kamínky a dekorace kovem), kde každý kus je originálem.

Díky svým jedinečným užitným vlastnostem, vynikající brusné schopnosti a díky široké škále možných dekorací jsou české skleněné pilníky na nehty dárkem, který u Vás budou zákazníci nakupovat opakovaně a doporučí je i svým přátelům a známým.