Pilníky na pedikúru

Skleněné pilníky na pedikúru

K ošetření nehtů na nohou je možné použít typy pilníků zmiňované v části Pilníky na manikúru. Pro odstranění ztvrdlé kůže na patách a jiných částech chodidla jsme vyvinuli skleněný pilník na paty – škrabku. Pilník je šetrný a bezpečný. Na rozdíl od jiných pedikúrních pomůcek nehrozí při jeho použití pořezání chodidel a kůže se po ošetření nezatrhává, ale zůstává příjemně hladká. Navíc je vyroben v DUO variantě, tedy se dvěma různými hrubostmi na jednom pilníku. Hrubá strana účinně a rychle odstraní ztvrdlou kůži a jemnější strana pak kůži začistí do hladka.

Do našeho sortimentu jsme zařadili dvě verze – větší škrabku pro běžné použití a menší škrabku, kterou využijete zejména na cestách.

Proč právě náš skleněný pilník na paty?

Dvojí hrubost

Škrabky na paty vyrábíme s dvojí hrubostí. Hrubší strana je určena pro odstranění ztvrdlé kůže a druhá – jemnější slouží k šetrnému začištění a dohlazení.

Vysoká odolnost pilníku

Pilník na paty je vyroben z 6 mm silného skla, což zaručuje vysokou odolnost pilníku.

Skleněné pilníky na pedikúru

Neomezená životnost

Brusná plocha škrabek má díky výrobní technologii prakticky neomezenou životnost stejně jako všechny naše typy skleněných pilníků.

Snadná údržba

Pilník na paty lze čistit pod proudem vody kartáčkem a saponátem, případně jej můžete nechat umýt v myčce.

Široká nabídka dekorací a pouzder

Škrabky dodáváme čiré i dekorované dle přání zákazníka. Škrabky si můžete objednat v plastových nebo semišových pouzdrech.

Dvě velikosti

Skleněné pilníky na pedikúru

Vyvinuli jsme pro Vás dvě různé velikosti. K běžnému domácímu užití se hodí standardní škrabka o délce 165 mm (XL62r). Na cestách však určitě oceníte menší variantu o délce 135 mm (L62r).