Aveniro s.r.o.

O firmě

Aveniro s.r.o. je výrobce a velkoobchodní i maloobchodní dodavatel skleněných pilníků s orientací na export. Firma sídlí v Novém Boru, v malém městě na severu Čech s dlouhodobou sklářskou tradicí. Od svého založení je plně vlastněna soukromým českým kapitálem. Kontinuálně se rozrůstá, zvyšuje svůj obrat, počet zaměstnanců a rozšiřuje portfolio výrobků a služeb.

V současné době jsou naše výrobní provozy i kanceláře umístěny ve vlastním zázemí, ve výrobním areálu v průmyslové zóně na okraji Nového Boru.

Od svého vzniku se naše firma zabývá zpracováním a zušlechťováním skla. Management i naši zaměstnanci mají v tomto oboru bohaté zkušenosti, mnozí z nich pracují ve sklářském průmyslu celý život. Postupem času se díky velkému zájmu zákazníků staly naším stěžejním produktem skleněné pilníky.

Snažíme se, aby naše podnikání nezaostávalo, investujeme do moderních technologií, které se snažíme využít jak pro obohacení stávající nabídky, tak pro zavedení nových výrobků a služeb. Příkladem může být zavedení technologie laseru, která nám umožnila rozšířit náš sortiment o dřevěné výrobky a zároveň zpestřila nabídku skleněných pilníků laserovými dekoracemi. Kontinuálně pracujeme na dalších nových projektech tak, abychom byli schopni našim zákazníkům průběžně nabízet zajímavé novinky.

Rádi se také zabýváme nestandardními poptávkami, které přesahují naši běžnou nabídku produktů. Vždy se snažíme najít pro Váš požadavek řešení.

Společenská odpovědnost firmy

O firmě

Naše firma se snaží podporovat aktivity zaměřené na děti a jejich rozvoj, tyto aktivity mají zejména regionální charakter.

Pravidelně podporujeme vzdělávací koncerty pro děti smyčcového kvarteta členů Severočeské filharmonie Teplice. Děti se tak mají možnost seznámit s různými smyčcovými nástroji a s hudbou českých i světových skladatelů.

Přispíváme také na organizaci běžeckého a cyklistického závodu nejen pro děti - Duatlonu Kytlice.

Finančně podporujeme provoz klubu Stonožka v Ostravě a dostavbu celoročního integračního tábora v Dívčím Hradě. Poskytnuté prostředky jsou využity na podporu aktivit hendikepovaných dětí a na rozvoj pracovního uplatnění osob se zdravotním postižením.