Multifunkční manikúrní tyčinka

31.7.2014
Multifunkční manikúrní tyčinka

Vyvinuli jsme novou multifunkční skleněnou tyčinku, která Vám usnadní péči o nehty. Jeden konec tyčinky tvoří funkční brusná špička, která slouží zejména k začištění nehtu a odstranění odumřelé kůžičky. Druhá, zkosená část, je vhodná pro zatlačení či odstranění kůžičky kolem nehtu.

Nové barvy

12.05.2015
Nové barvy skleněných pilníků

Novinkou v naší nabídce jsou perleťové odstíny a odstíny červené barvy. Perleťové barvy mají podobný stříbrný lesk jako pastelové metalické barvy, ale jsou mnohem sytější a výraznější. Červená barva je dostupná v základním, pastelovém i perleťovém provedení.

Trojbarevné kombinace a nové 3D nálepky

27.11.2015
Novinky

Do standardní nabídky zařazujeme novinku – trojbarevné kombinace. Barvy jsou velmi oblíbené a zkombinováním tří barev dosáhnete opravdu zajímavých variací. Lze je aplikovat na všechny druhy pilníků. Jelikož i dekorace 3D nálepkou je populární, rozšířili jsme naši nabídku o 18 nových designů.

Pánská manikúra a pedikúra

07.07.2014
Pánská manikúra a pedikúra

Skleněné pilníky jsou stále oblíbenější i mezi muži, proto jsme pro ně připravili vkusný pánský set pro manikúru a pedikúru. Skládá se ze středního pilníku M22p v elegantním pevném pouzdře, velkého pilníku L42r, kterými snadno upravíte nehty na rukou či na nohou, a velké pedikúrní škrabky XL62r vhodné pro odstranění ztvrdlé kůže na patách. Jednoduchá dekorace laserem v kombinaci s černou barvou potěší každého moderního muže.

Pomoc zdravotně postiženým dětem

30.09.2013
Foto: aroma visačky malované klienty klubu Stonožka.

Naše společnost finančně podpořila provoz klubu Stonožka v Ostravě a dostavbu celoročního integračního tábora v Dívčím Hradě. Klub Stonožka pomáhá zdravotně postiženým lidem a jejich rodinám žít aktivní a plnohodnotný život. Poskytnuté prostředky tak budou využity na podporu aktivit zdravotně postižených dětí a na rozvoj pracovního uplatnění osob se zdravotním postižením.

Foto: aromavisačka malovaná klienty klubu Stonožka.